Witamy na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

sli1.jpg
Mapka

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

w Jarocinie
ul. Szubianki 21

Ważne informacje dla rodziców dotyczące procedury przyjęć w poradni w okresie epidemii SARS-COV-2 znajdują się

w zakładce Aktualności.


Godziny pradcy sekretariatu 8.00 do 15.00
kontakt telefoniczny 
(62) 747 22 45  lub 781 555 059

kontakt mailowy ppp_jarocin@o2.pl


Możliwy jest kontakt z poszczególnymi pracownikami poradni

pod wskazanymi adresami mailowymi:

Lidia Kalinowska l.kalinowska.ppp@wp.pl

Edyta Błoch-Łuksza e.bloch-luksza.ppp@wp.pl

Elżbieta Chlebowska e.chlebowska.ppp@wp.pl

Magdalena Dąbrowska m.dabrowska.ppp@wp.pl
Jolanta Ignasiak j.ignasiak.ppp@wp.pl

Kamila Jędrzejczak k.jedrzejczak.ppp@wp.pl

Katarzyna Konieczna k.konieczna.ppp@wp.pl
GraZyna Pawełka-Stankiewicz g.pawelka-stankiewicz.ppp@wp.pl
Tatniana Smok-Gwiadowska t.smok-gwiazdowska.ppp@wp.pl

Alicja Stasiak-Sikorska a.stasiak-sikorska.ppp@wp.pl

Aleksandra Szymczak Berger a.szymczakberger.ppp@wp.pl

Sławomira Tobolska s.tobolska.ppp@wp.pl

Tomasz Tołstołucki t.tolstolucki.ppp@wp.pl